Provozní doba zařízení

Sportoviště Nové Město pod Smrkem

Pro návštěvníky sportovního a relaxačního centra jsou k dispozici následující sportoviště, která jsou přístupná veřejnosti v hodinách dle níže uvedeného rozpisu.

SPORTOVNÍ HALA U ZÁKLADNÍ ŠKOLY

SPORTOVNÍ HALA SE NACHÁZÍ NA ADRESE TYLOVA 1. JEDNÁ SE O ZREKONSTRUOVANOU MULTIFUNKČNÍ HALU URČENOU PŘEDEVŠÍM PRO RŮZNÉ DRUHY MÍČOVÝCH HER (SÁLOVÁ KOPANÁ, VOLEJBAL, BASKETBAL, FLORBAL, TENIS). V HALE JE INSTALOVÁNA LEZECKÁ STĚNA, JEJÍŽ VYUŽITÍ JE MOŽNÉ PRO LEZCE I AMATÉRA (PRO TY POD DOHLEDEM INSTRUKTORA). V HALE JE DÁLE MOŽNO VYUŽÍT I RŮZNÉ SPORTOVNÍ ZAŘÍZENÍ PRO GYMNASTY.

SOKOLOVNA

SOKOLOVNA SE NACHÁZÍ NA ULICI SOKOLSKÉ. JEDNÁ SE O HISTORICKOU BUDOVU SOKOLOVNY, JEJÍŽ INTERIÉR BYL ČÁSTEČNĚ ZREKONSTRUOVÁN. V SOKOLOVNĚ JE LITÁ PODLAHA UMOŽŇUJÍCÍ PROVOZOVAT RŮZNÉ DRUHY SPORTŮ. NAPŘÍKLAD VOLEJBAL, STOLNÍ TENIS, BADMINTON, NOHEJBAL A SAMOZŘEJMĚ GYMNASTIKU.

VÍCEÚČELOVÉ VENKOVNÍ HŘIŠTĚ

VÍCEÚČELOVÉ HŘIŠTĚ JE UMÍSTĚNO ZA SPORTOVNÍ HALOU U ŠKOLY A JE VEŘEJNĚ PŘÍSTUPNÉ. HŘIŠTĚ JE OSAZENO UMĚLÝM POVRCHEM 2. GENERACE. JE UZPŮSOBENO PRO FOTBAL, HÁZENOU, BASKETBAL, VOLEJBAL.

VENKOVNÍ SPORTOVNÍ AREÁL  U SOKOLOVNY

VENKOVNÍ SPORTOVNÍ AREÁL, JEHOŽ SOUČÁSTÍ JE HŘIŠTĚ S UMĚLÝM POVRCHEM PRO MALOU KOPANOU A HÁZENOU, TENISOVÉ A VOLEJBALOVÉ KURTY SE NACHÁZÍ VEDLE SOKOLOVNY, V SOKOLSKÉ ULICI. VYUŽITÍ JE MOŽNÉ PO DOHOVORU V INFOCENTRU, PŘÍPADNĚ V BAZÉNU A NEBO V KEMPU (POKUD JE V PROVOZU). KLÍČE JSOU K VYZVEDNUTÍ TAMTÉŽ. KONTAKTY NA VÝŠE UVEDENÉ PROVOZY NALEZNETE NA STRÁNCE KONTAKTY.

  • Cena tenisový kurt – 100,00 Kč / hodina
  • Cena volejbalový kurt – 150,00 Kč / hodina
  • Cena za pronájem hřiště – 220,00 Kč / hodina

BEACH VOLEJBALOVÉ HŘIŠTĚ V KEMPU U KOUPALIŠTĚ

NACHÁZÍ SE V AREÁLU KEMPU. VYUŽITÍ JE MOŽNÉ PO DOHOVORU V INFOCENTRU, PŘÍPADNĚ V BAZÉNU A NEBO V KEMPU (POKUD JE V PROVOZU). KLÍČE JSOU K VYZVEDNUTÍ TAMTÉŽ. KONTAKTY NA VÝŠE UVEDENÉ PROVOZY NALEZNETE NA STRÁNCE KONTAKTY.

Cena volejbalový kurt – 50,00 Kč / 30 minut

Translate »